Artist's Core

... Sign in!
Artist's Core

Forum pentru arta. In special scris, literatura, rpg. Fuck this mental prohibiton.

Katya Anjoux. [ Alias Admina'. ]

Distribuiţi
    Katya Anjoux - Admin
    The Ultimate, Incontestable Queen.
    The Ultimate, Incontestable Queen.

Data de inscriere : 20/10/2011
    Varsta : 97

Katya Anjoux. [ Alias Admina'. ]

Mesaj  Katya Anjoux - Admin la data de Vin Oct 21, 2011 8:02 am

As putea sa ma prezint varianta C.I.A [ cu nume, varsta, orientare sexuala, etc. ] sau as putea s-o fac imprastiat si fara niciun sens, adica varianta mea. Cred ca o s-o aleg pe a doua.
    Bun, pseudonimul mi-l stiti deja. Nu sunt vreo secretoasa, si nici a safe freako, asa ca as putea la fel de bine sa-mi dau si numele, dar nu vad rostul. Sunt inca minora, dar nu cu mult. Pot fi roscata cu ochii albastri sau blonda cu ochi caprui, nu vei sti niciodata. Sunt inteligenta - sau cel putin asa a spus horoscopul ala ciudat :|. Sunt foarte foarte foarte complicata si intortocheata si uneori nu ma inteleg nici eu. [ btw, stiu ca asta vedeti in toate prezentarile, but I mean it. Dude, I really do]. Imi place muzica buna, de fapt, corectie, ador muzica buna. Honestly, imi plac toate lucrurile bune, dar cui nu-i plac? Sunt de asemenea foarte pretentioasa si critica cand vine vorba de ... ei bine, de tot. Sunt umm, sincera. Ingrozitor de sincera. Sunt foarte black&white theory : adica totul sau nimic. In afara de scris si actorie, nu ma mai pricep deloc la altceva, dar nici nu cred ca as vrea. Am o pisica. E o nesimtita egoista, dar toata lumea o iubeste. Exact ca pe mine. Embarassed

Acum este: Lun Aug 20, 2018 6:14 am