Artist's Core

... Sign in!
Artist's Core

Forum pentru arta. In special scris, literatura, rpg. Fuck this mental prohibiton.

Ceea ce (nu) stim cu totii.

Distribuiţi
    Katya Anjoux - Admin
    The Ultimate, Incontestable Queen.
    The Ultimate, Incontestable Queen.

Data de inscriere : 20/10/2011
    Varsta : 98

Ceea ce (nu) stim cu totii.

Mesaj  Katya Anjoux - Admin la data de Vin Oct 21, 2011 7:28 am

Bun, deci vreau sa ma prezint. Cu minunatul pseudonim schizofrenic Katya Anjoux. Incantata. Suspect Deci, inainte sa incep vreau sa clarific un lucru : stiu ca mai sunt forumuri pentru tineri scriitori, stiu ca mai sunt forumuri de RPG. confused Stiu asta. O stiti si voi. Dar ce nu stiti e ca nu vreau niciun fel de competitie. Nu intentionez sa fur "utilizatori" si idei de la celalalte forumuri, desi evident ca m-am inspirat si eu de undeva. Dupa cum o inteleapta (tanara) scriitoare a spus "Nu exista autenticitate, doar sinceritate exista". Chiar daca asta nu e o scuza pentru plagiat.
    Acum ca am inceput, o sa incerc sa ma mai scuz odata : si anume pentru lipsa de profesionalism al acestui forum. Nici nu-l am, dar nici nu-l vreau. Daca vreti seriozitate, rigiditate, reguli pana-n Holy Hell, cred ca ar trebui sa cautati altundeva. Rolling Eyes
    Dupa cum bine vezi, nu multa lume vine pe aici. Inca. cyclops Asa ca, chiar daca pare suspect, gandeste-te ca forumul asta are o zi vechime in momentul in care scriu eu asta. Si aminteste-ti de Hannibal Lecter! affraid
    Contact admin : rum_vampire@yahoo.com
    Contact moderatori : cherry.torture@yahoo.com SI skittles.cannibal@yahoo.com

Acum este: Lun Dec 17, 2018 10:48 am