Artist's Core

... Sign in!
Artist's Core

Forum pentru arta. In special scris, literatura, rpg. Fuck this mental prohibiton.

Afilieri. - "Nervi de toamna."

Distribuiţi
    Katya Anjoux - Admin
    The Ultimate, Incontestable Queen.
    The Ultimate, Incontestable Queen.

Data de inscriere : 20/10/2011
    Varsta : 97

Afilieri. - "Nervi de toamna."

Mesaj  Katya Anjoux - Admin la data de Sam Oct 22, 2011 10:08 am

Ca un oraş într-un judeţ. Ca un judeţ într-o ţară. Ca o ţară pe un continent şi ca un continent pe Glob. Acest blog reprezintă un colţişor pe care eu am decis să-l decorez cu părerile mele despre cărţi, adică am să postez recenzii ale cărţilor citite de mine, informaţii despre o carte ce mi-o doresc sau mi-a atras atenţia, oferte de la edituri şi alte surprize. Merg pe ideea că într-o lume haotică precum cea din zilele noastre avem nevoie de câteva minute cu o carte în mână pentru a ne limpezi mintea, pentru a continua să visăm deşi grijile sau stresul ne mănâncă timpul şi cheful.

Eu vă aştept!
    Pzzike
    Allie Dewan

Data de inscriere : 23/10/2011
    Localizare : Somewhere...

;)

Mesaj  Allie Dewan la data de Dum Oct 23, 2011 1:22 am

Katya Anjoux - Admin a scris:Ca un oraş într-un judeţ. Ca un judeţ într-o ţară. Ca o ţară pe un continent şi ca un continent pe Glob. Acest blog reprezintă un colţişor pe care eu am decis să-l decorez cu părerile mele despre cărţi, adică am să postez recenzii ale cărţilor citite de mine, informaţii despre o carte ce mi-o doresc sau mi-a atras atenţia, oferte de la edituri şi alte surprize. Merg pe ideea că într-o lume haotică precum cea din zilele noastre avem nevoie de câteva minute cu o carte în mână pentru a ne limpezi mintea, pentru a continua să visăm deşi grijile sau stresul ne mănâncă timpul şi cheful.

Eu vă aştept!
    Pzzike

...ca un artist intr-o carte:-?? se poate spune si asa , e un colt de rai Virtual, dar ce sa mai ...pana la urma e benefic si PC'ul,mai mult benefic este blogul => :> Felicitari.:*

Acum este: Lun Aug 20, 2018 6:12 am